BU DA KİM?

Enerjiktir,  değişiklik sever,  güzelleştirmeye meraklıdır.

Tekstil Boya&Apre alanında eğitim gördükten sonra İşletme Bölümü’nü bitirir.

Mesleğe ilk başladığında renk ayırt etme yeteneğinin bir spectrofotometre kadar güçlü olduğu keşfedilince uzun yıllar  Colorist (Renk Uzmanı) olarak çalışır, kumaşları renklendirir. İnsanlarla daha fazla paylaşım içinde olma arzusu ve estetiğe olan ilgisi onu makyaj alanına yönlendirir.

Profesyonel Makyaj, Estetisyenlik ve Podiatri eğitimi alarak LCC ‘yi bitirir.

Kanaltürk , Bugün Tv , Kanal D (Erdi yapım), TRT gibi kanallarda çalışırken eşzamanlı olarak, dizi, klip ve çeşitli projelerde yeralır. Efekt makyaja merak salar ve öğrenmeye başlar.

Çalıştığı tanınmış kişilerden bazılarının kendisine taktıkları Makeup Guru lakabını, freelance dünyasına adım atması ile birlikte sosyal medya ismi olarak kullanmaya başlar.

Klipler, fotoğraf çekimleri, katalog, dergi, tiyatro, defilelerde çalışır, gelinleri güzelleştirir, dansçılara show makyajları yapar, bireysel ya da kurumsal makyaj eğitimleri verir.

İşine olan tutkusu dışında hayatın renklerini de sever, yeni şeyler öğrenmekten keyif alır. Azıcık muziptir, sürpriz yapmaktan, seyahat etmekten, videoları kolaj yapmaktan hoşlanır. En vazgeçemediği hobisi ise danstır. Tüm kemirgenleri sever ve 2 tane Guinea Pig sahibidir.